RER ir oriģināls elektrisko transportlīdzekļu uzlādes iekārtu ražotājs. Mums ir liela pieredze elektrisko transportlīdzekļu uzlādes staciju izveidē personiskām un korporatīvām vajadzībām. Visas mūsu ierīces ir aprīkotas ar viedo sakaru funkcionalitāti, kas ļauj izveidot un ekspluatēt viedo staciju tīklus. Vēlaties veidot biznesu vai īstenot kādu konkrētu infrastruktūras projektu? Mēs piedāvājam dažādas uzlādes stacijas elektrotransportam, kas var kļūt par šāda biznesa vai projekta neatņemamu sastāvdaļu.

Uzlādes stacija elektrobusiem

Uzlādes staciju tipi

Mūsu maiņstrāvas sienas stacija ar uzlādes jaudu līdz 22 kW ir piemērota visu elektrisko transportlīdzekļu uzlādēšanai. Kompakts dizains, augsta drošība un uzticamība padara šo staciju par ideālu izvēli mājai vai segtai autostāvvietai

Augsto tehnoloģiju risinājums – maiņstrāvas stacija ar uzlādes jaudu līdz 22 kW uz vienu kontaktligzdu. Šīs uzlādes stacijas ir izstrādātas lietošanai sabiedriskās vietās, kur cilvēki vidēji pavada vairāk nekā stundu.

Mūsu jaudīgā līdzstrāvas elektrobusu uzlādes stacija nodrošina uzlādi 10-30 minūšu laikā. Šādas stacijas ir labi piemērotas izvietošanai uz šosejas, degvielas uzpildes stacijās un ārpus pilsētas.

Uzlādes stacija elektrobusiem

Mūsu elektrobusu uzlādes staciju tehniskās specifikācijas

  • Elektriskās uzlādes stacijas atbilst starptautiskajiem drošības standartiem, un tām ir 24 mēnešu garantija 
  • Mēs tās aprīkojam arī ar dažāda veida uzlādes savienotājiem: TYPE 1 / TYPE 2 / CHADEMO / CCS2 
  • Elektrobusu uzlādes stacijas var izgatavot korpusā, kas aizsargā no vandāļiem un darbojas apkārtējās vides temperatūras diapazonā no -30 °C līdz + 50 °C
  • Viedā servera platforma ļauj lietotājiem attālināti pārvaldīt, uzraudzīt, apkalpot un konfigurēt lādētājus, izmantojot tīkla vai mobilo saskarni.
Uzlādes stacija elektrobusiem

RER izstrādātās elektrotransporta uzlādes stacijas – Kategorijas

Mūsu kā piegādātāja galvenā ideja ir piedāvāt klientiem izmaksu ziņā efektīvākos risinājumus uzlādes staciju infrastruktūras pielāgošanai konkrētas pilsētas vajadzībām. Varam izveidot jebkuras sarežģītības elektrisko autobusu uzlādes stacijas atbilstoši Jūsu prasībām. 

Īpaši ātras uzlādes stacijas elektriskajiem autobusiem

Elektroenerģijas sadales infrastruktūra

Akumulatoru sistēmas enerģijas uzglabāšanai

Esat gatavi sadarbībai?

Atklājiet mūsu elektrisko autobusu uzlādes staciju, kas izstrādātas atbilstoši jaunākajām nozares prasībām, jaudu. Tā kā mēs savās rūpnīcās veicam visu ražošanas ciklu, sākot no izejvielu pārstrādes līdz produkcijas komplektēšanai, mēs spējam piedāvāt konkurētspējīgas cenas gan Latvijā, gan pasaulē, pat attālākajos reģionos. Uzziniet, kādus izdevīgus risinājumus mēs varam Jums piedāvāt. Atsūtiet savu pieprasījumu jau šodien!