Preses relīzes

2014

APVI 4.kārta

AS “Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” (RER) turpina iekārtu piegādi un uzstādīšanu projekta Nr.APV/2.1.2.4.0/14/04/017 ietvaros. Projekts “Jaunu elektromašīnbūves produktu ieviešana ražošanā” tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, līguma Nr. L-APV-14-0125.

Projekts “Jaunu elektromašīnbūves produktu ieviešana ražošanā”

Finansējuma saņēmējs: akciju sabiedrība
“RĪGAS ELEKTROMAŠĪNBŪVES RŪPNĪCA”

Līgums Nr.L-APV-14-0125 noslēgts ar Latvijas
Investīciju un attīstības aģentūru 2014.gada 16.jūlijā

ERAF līdzfinansējums 425 448,59 EUR


APVI 3.kārta

AS “Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” (AS "RER") turpina iekārtu piegādi un uzstādīšanu aktivitātes “Augstas pievienotās vērtības investīcijas” 3.kārtas projekta ietvaros. Projekts “Jaunu asinhronās vilces dzinēju ieviešana ražošanā” tiek īstenots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, līguma Nr. L-APV-14-0058.


Projekts “Jaunu asinhronās vilces dzinēju ieviešana ražošanā”

Finansējuma saņēmējs: akciju sabiedrība
“RĪGAS ELEKTROMAŠĪNBŪVES RŪPNĪCA”

Līgums Nr.L-APV-14-0058 noslēgts ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru 2014.gada 19.martā

ERAF līdzfinansējums 1 280 584,62 EUR
Par Situāciju Ukrainā

Situācija Ukrainā noteikti radīs iespaidu uz mūsu finanšu rezultātiem ilgtermiņā. Pašlaik uzņēmumam ir gan krājumi, gan izejvielas, kas ļauj strādāt pēc paredzētā plāna. Uzņēmums slēdz iepirkšanas un pārdošanas līgumus ASV dolāros vai eiro, kas ļauj izvairīties no Krievijas rubļa devalvācijas iespaida. Taču, ja sitācija Ukrainā turpinās saāsināties, tad var rasties problēmas, piemēram, ar regulāru izejvielu piegādi, debitoru dienu pieaugumu. Par korekcijām plānos un aprēķinos saistībā ar sitāciju Ukrainā ziņosim tiklīdz būs pieejama plašāka informācija.

 

A/S „RĪGAS ELEKTROMAŠĪNBŪVES RŪPNĪCA”

Valde

Par Eiropas Savienības Fonda Projekta Iesnieguma Apstiprināšanu

Informējam, ka atbilstoši iepriekš sniegtajai informācijai V/A Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra š.g. 3.martā ir apstiprinājusi A/S “RĪGAS ELEKTROMAŠĪNBŪVES RŪPNĪCA” (turpmāk- AS „RER”) iesniegto projektu „Jaunu asinhronās vilces dzinēju ieviešana ražošanā” atbalsta programmas „Augstas pievienotās vērtības investīcijas” ietvaros .

Kopējais investīciju apjoms šī projekta ietvaros sastāda ap 2,85 milj. EUR.

Apstiprinātais ERAF līdzfinansējums- 1 280 584 EUR.

Projekta mērķis ir iegādāties jaunas tehnoloģiskās iekārtas, lai balstoties uz uzņēmuma zinātnisko potenciālu paplašinātu uzņēmuma ražotās produkcijas klāstu, ieviešot ražošanā jaunus asinhronās vilces elektromotorus elektrovilcieniem, kā arī uzlabojot esošos asinhronās vilces elektromotorus metro vagoniem. Investīciju projekta īstenošana sniegs AS “RER” iespēju uzlabot ražotās produkcijas kvalitāti, diversificēt produkcijas klāstu, nostiprinot uzņēmuma konkurētspēju, kā arī palielināt gatavās produkcijas preces vērtību, kas nākotnē paver jaunas iespējas jaunu eksporta tirgu apgūšanā.

Investīciju projekta īstenošanas rezultātā tiks nodrošināta uzņēmuma esošās darbības modernizācija un paplašināšana, kas ietver jaunu produktu ražošanu.

 

A/S „RĪGAS ELEKTROMAŠĪNBŪVES RŪPNĪCA”

Valde

AS „Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīca” Padome Pārvēlēja Sabiedrības Valdi

2014.gada 28.janvārī AS „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” Padome pārvēlēja sabiedrības valdi uz nākamajiem 3 gadiem (Padomes sēdes protokols Nr.01/2014).

Pašlaik tiek gatavoti dokumenti iesniegšanai LR Uzņēmumu reģistrā.

 

Valdes sastāvs: 

Valdes priekšsēdētājs

 • Nikolajs Erohovs(Mikalai Yerokhau)

Valdes locekļi

 • Aleksandrs Popadins
 • Aleksandrs Suvorkins
 • Maksims Savenkovs (Maxim Savenkov)
 • Olga Pētersone

2013

Par Atbalsta Pasākumiem

Informējam, ka š.g. 17.decembrī Ministru kabinetā tika atbalstīts A/S „RĪGAS ELEKTROMAŠĪNBŪVES RŪPNĪCA” (turpmāk - AS „RER”) investīciju projekts „Jaunu asinhronās vilces dzinēju ieviešana ražošanā”. AS „RER” investīciju projekta ietvaros plāno veikt ieguldījumus 3,8 milj. latu apmērā ražošanas iekārtu modernizācijai, paplašinot uzņēmuma ražotās produkcijas klāstu, ieviešot ražošanā jaunus asinhronās vilces elektromotorus elektrovilcieniem, kā arī uzlabot esošos asinhronās vilces elektromotorus metro vagoniem. AS „RER” pēc investīciju projekta īstenošanas būs tiesības piemērot uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) atlaidi 540 tūkst. latu apmērā. Piešķirto atbalstu UIN atlaides veidā plānots apvienot ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu VA „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” administrētās atbalsta programmas „Augstas pievienotās vērtības investīcijas” ietvaros (Uz šo brīdi projekts ir iesniegts vērtēšanai. Lēmumu par atbalsta piešķiršanu plānots saņemt 2014.gada marta sākumā). Pieprasītais ERAF līdzfinansējums- 0,9 milj. latu.

 

A/S „RĪGAS ELEKTROMAŠĪNBŪVES RŪPNĪCA”

Valde

13.12.2013 Valdes Informācija

2013.gada decembrī AS „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” noslēgusi līgumus, ar SIA „Transporta mašīnbūves kompetences centrs” par individuālo pētījumu veikšanu. Kompetences centra ietvaros tiks izstrādātas jaunas Asinhronās vilces piedziņas elektrodzinēju sistēmas ar 400 kW un 180 kW jaudu, kā arī gaisa kondicionēšanas sistēma. Pētījumu kopējais plānotais budžets ir 2,3 milj. lati un ERAF atbalsta finansējums – 585 tūkst. lati.

Valde

Danske Bank Piešķir Aizdevumu Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīcai

Danske Bank Latvijā parakstījusi līgumu ar AS „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” par aizdevuma izsniegšanu 2 miljonu eiro apmērā, kas paredzēts projekta „Jaunu asinhronās vilces dzinēju ieviešana ražošanā” īstenošanai. Līdz šim dažādu projektu īstenošanai Danske Bank uzņēmumam jau bija izsniegusi finansējumu 10 miljonu eiro apmērā.

AS „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” valdes priekšsēdētājs Nikolajs Erohovs norāda: „2014.gadā mūsu uzņēmums  izstrādās un apgūs piecu, no tehniskā viedokļa sarežģītu, vilces elektroiekārtu komplektu ražošanu, kuri paredzēti lietošanai dzelzceļos, metro un autotransportā. Šajos projektos mēs ceram  arī uz valsts un dažādu Eiropas struktūrfondu programmu atbalstu. Projektu īstenošana ļaus uzņēmumam modernizēt un paplašināt produktu klāstu, kā rezultātā plānojam palielināt apgrozījumu par 31% jau 2014.gadā. Šobrīd 95% no saražotās produkcijas tiek eksportēts”.

Danske Bank Latvijā vadītājs Raivis Kakānis ir gandarīts par Rīgas elektromašīnbūves rūpnīcas sasniegumiem: „Mūsu sadarbības laikā uzņēmums ir piedzīvojis nozīmīgu akciju vērtības pieaugumu, šogad tas pirmo reizi iekļuvis Latvijas vērtīgāko uzņēmumu – TOP 101 sarakstā. Mēs priecājamies par savu klientu panākumiem, īpaši, ja varam saskatīt arī savu lomu to kaldināšanā. Turklāt šie panākumi ir likumsakarīgi – Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca ir viens no retajiem izņēmumiem, kur ražošana kopš padomju gadiem ir ne vien saglabāta, bet tikusi mērķtiecīgi uzlabota un attīstīta. Uzņēmums šobrīd strādā tādā līmenī, ka spēj veiksmīgi konkurēt ar lielajiem nozares ārzemju koncerniem. Esmu drošs, ka Rīgas elektromašīnbūves rūpnīcai ir ļoti labas nākotnes perspektīvas, un pamats tam ir  saimnieciska, prasmīga un tālredzīga uzņēmuma vadība.”

Par AS Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca

Akciju sabiedrība "Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca" ir Latvijā plaši pazīstams uzņēmums ar lielu pieredzi elektrovilcienu, pasažieru vagonu un elektroiekrāvēju paredzēto vilces elektroiekārtu komplektu projektēšanā un ražošanā.

Par Danske Bank Latvijā

Danske Bank ir Dānijā reģistrētās Danske Bank filiāle Latvijā. Danske Bank Group ir lielākā banka Dānijā un viena no vadošajām finanšu institūcijām Eiropā. Danske Bank Group ir plaši pārstāvēta 15 valstīs un tai ir 5 miljoni klientu. Kopš 2012.gada 15.novembra visas Danske Bank Grupas bankas pakalpojumus sniedz ar vienotu zīmola vārdu, tādejādi liekot uzsvaru uz nemainīgi augstas kvalitātes servisu visos tirgos.

Danske Bank Grupai ir piešķirti sekojoši reitingi:

Ilgtermiņa: Baa1 (Moody’s); A- (S&P); A (Fitch);

Īstermiņa: P-2(Moody’s); A-2 (S&P); F1 (Fitch).

 

Papildu informācijai:

Ieva Zauere

Komunikācijas nodaļas vadītāja

Danske Bank

Tel: +371 29 485 726

ieva.zauere@danskebank.lv

www.danskebank.lv

28.11.2013 Par Investīciju Projektu

Informējam, ka A/S „RĪGAS ELEKTROMAŠĪNBŪVES RŪPNĪCA” (turpmāk- RER) līdz 02.12.2013. plāno iesniegt projekta iesniegumu, lai pretendētu uz līdzfinansējumu VA „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” administrētajā atbalsta programmā „Augstas pievienotās vērtības investīcijas”, saskaņā ar Ministru kabineta 2011. gada 19.oktobra noteikumiem Nr.817 „Noteikumi par darbības programmas „Uzņēmējdarbība un inovācijas" papildinājuma 2.1.2.4.aktivitātes „Augstas pievienotās vērtības investīcijas” projektu iesniegumu atlases otro un turpmākajām kārtām”.

Projekta mērķis ir iegādāties jaunas tehnoloģiskās iekārtas, lai balstoties uz uzņēmuma zinātnisko potenciālu paplašinātu uzņēmuma ražotās produkcijas klāstu, ieviešot ražošanā jaunus asinhronās vilces elektromotorus elektrovilcieniem, kā arī uzlabojot esošos asinhronās vilces elektromotorus metro vagoniem. Investīciju projekta īstenošana sniegs AS „RER” iespēju uzlabot ražotās produkcijas kvalitāti, diversificēt produkcijas klāstu, nostiprinot uzņēmuma konkurētspēju, kā arī palielināt gatavās produkcijas preces vērtību, kas nākotnē paver jaunas iespējas jaunu eksporta tirgu apgūšanā.

Kopējais investīciju apjoms šī projekta ietvaros sastāda ap 2 milj. LVL.

Atbilstoši augstāk minētās atbalsta programmas nosacījumiem, RER ir uzsākusi iepirkumu procedūras un 27.11.2013. ievietojusi paziņojumus par projekta ietvaros veicamajām iegādēm iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā - www.iub.gov.lv.

Investīciju projekta īstenošanas rezultātā tiks nodrošināta uzņēmuma esošās darbības modernizācija un paplašināšana, kas ietver jaunu produktu ražošanu.

Par turpmāko procesa virzību informācija sekos.

 

Valde 

26.11.2013 Izmaiņas AS „Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīca” Valdē

2013.gada 08.novembrī AS „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” Padome apstiprināja izmaiņas sabiedrības valdes sastāvā (Padomes sēdes protokols Nr.02/2013):

par jaunajam valdes locekļim ievelēti Aleksandrs Popadins  valdes locekļa amatus pēc savas iniciatīvas atstājušo Mihaila Moroza vietā.

Pašlaik tiek gatavoti dokumenti iesniegšanai LR Uzņēmumu reģistrā.

 

Valdes sastāvs: 

Valdes priekšsēdētājs

 • Nikolajs Erohovs(Mikalai Yerokhau)

Valdes locekļi

 • Aleksandrs Popadins
 • Aleksandrs Suvorkins
 • Maksims Savenkovs (Maxim Savenkov)
 • Olga Pētersone

 

Ziņas par jaunam Valdes loceklim:

Aleksandrs Popadins - darba vieta pēdējos 3 (trīs) gadus – AS „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca”, Izpilddirektors.

Viņam nepieder AS „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” akcijas.

18.07.2013 AS „Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīca” Valde Paziņo

AS „ Rīgas Elektromašīnbūves rūpnīca” valde paziņo, ka 2013.gada 17.jūlijā saņēma Latvijas Republikas  Uzņēmumu reģistra  valsts notāres L.Dardzānes risinājumu; tika pieņemts lēmums: 

1) Ierakstīt komercreģistra reorganizāciju - apvienošanu, pievienojot komercsabiedrībai Akciju sabiedrība "RĪGAS ELEKTROMAŠĪNBŪVES RŪPNĪCA", vienotais reģistrācijas Nr. 40003042006,    komercsabiedrību    SIA    "LatTransKomplekt",    vienotais    reģistrācijas   Nr. 40103287324.

2)     Komercsabiedrības   SIA   "LatTransKomplekt",   vienotais  reģistrācijas  Nr. 40103287324, reģistrācijas lietā:

 • izslēgt komercsabiedrību no komercreģistra;
 • pasludināt par nederīgu reģistrācijas apliecību.

AS „Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīca” Kārtējas Akcionāru Sapulces Lēmumi (27.06.2017)

Sapulces lēmumi

AS „Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīca” 2013.gada 27.jūnija Kārtējas Akcionāru Sapulces Lēmumu Projekti

Lēmumu projekti

Akciju Sabiedrība Kārtējās “Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīca” Akcionāru Sapulces Sasaukšana

AS “Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca”, reģistrācijas Nr.40003042006, juridiskā adrese: Rīga, Ganību dambis 31, Valde pieņēmusi lēmumu par AS “Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” kārtējās akcionāru sapulces sasaukšanu. Tā notiks 2013.gada 27.jūnijā, plkst. 14.00 Rīgā, Ganību dambī 31, administratīvās ēkas 29.istabā (konferenču zālē).

 Apmaksātais pamatkapitāls     -  5799005LVL

Balsstiesīgo akciju skaits  -    5799005 akcijas

Darba kārtībā:

1.Valdes ziņojums par Sabiedrības 2012.gada darbības rezultātiem.

2.Zvērināta revidenta ziņojums.

3.Sabiedrības 2012.gada pārskata izskatīšana un apstiprināšana.

4.Zvērināta revidenta ievēlēšana 2013.gadam un atlīdzības apstiprināšana.

Akcionāru reģistrēšana notiks pilnsapulces dienā 2013.g.27.jūnijā no plkst.13.00 līdz 13.50 konferenču zālē.

Akcionāri var piedalīties sapulcē personiski vai ar savu pārstāvju vai pilnvarnieku starpniecību. Akcionāriem jāuzrāda personību apliecinošs documents pārstāvim vai pilnvarniekam reģistrējoties jāuzrāda notariāli apstiprināta pilnvara, personību apliecinošs dokuments. Pilnvaras paraugs atrodams NASDAQ OMX Riga mājas lapā: http://www.nadaqomxbaltic.com .

Ieraksta datums, uz kuru tiks fiksēts akcionāru saraksts akcionāru dalībai sapulcē, ir 2013. gada 18. jūnijs. Tikai personas, kuras ir akcionāri ieraksta datumā, ir tiesīgas piedalīties akcionāru pilnsapulcē.

Akcionāriem, kuri pārstāv vismaz vienu divdesmito daļu no sabiedrības pamatkapitāla, ir tiesības septiņu dienu laikā no dienas, kad izplatīts precizētais paziņojums par akcionāru sapulces sasaukšanu, ierosināt  valdei papildu jautājumu iekļaušanu sapulces darba kārtībā Akcionāram ir pienākums iesniegt valdei lēmumu projektus par jautājumiem, kuru iekļaušanu sapulces darba kārtībā tie ierosina un kuru izlemšana ir akcionāru sapulces kompetencē.

Akcionāriem jāiesniedz paskaidrojumi valdei par tiem darba kārtības jautājumiem, kuru iekļaušanu darba  kārtībā tie pieprasa un kuros nav paredzēts pieņemt lēmumus.

Akcionāri var iepazīties ar akcionāru sapulcē izskatāmo jautājumu lēmumu projektiem, kā arī iesniegt priekšlikumus un ierosinājumus par akcionāru sapulces darba kārtībā iekļaujamajiem jautājumiem  darba laikā no plkst. 10.00 līdz 15.00, Rīgā, Ganību dambī 31 pie juristes no 2013.gada 10.jūnija.

 AS “Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca”

 Valde


Pielikumi:

Pilnvaras veidlapa

Par 2013. Gada 19. Marta ārkārtas Akcionāru Sapulci

AS „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” valde informē, ka 2013. gada 19. marta ātkārtas akcionāru sapulce, saskaņā ar Sabiedrības statūtiem nebija lemttiesīga, jo tajā piedalījās akcionāri, kuri kopā pārstāvēja mazāk par trīs ceturtdaļām no Sabiedrības pamatkapitāla.

Tādējādi sapulce ir pasludināta par nenotikušu.

Ja tiks pieņemts lēmums sasaukt jaunu akcionāru sapulce, par to tiks sniegts attiecīgs paziņojums.

AS „Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīca” ārkārtējas Akcionāru Sapulces Lēmumu Projekti

Ārkārtējas akcionāru sapulces lēmumu projekti

AS „Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīca” Akcionāru Sapulces Sasaukšana

AS “Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca”, reģistrācijas Nr.40003042006, juridiskā adrese: Rīga, Ganību dambis 31, Valde pieņēmusi lēmumu par AS “Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” ārkārtējās akcionāru sapulces sasaukšanu. Tā notiks 2013.gada 19.martā, plkst. 14.00 Rīgā, Ganību dambī 31, administratīvās ēkas 29.istabā (konferenču zālē).

Apmaksātais pamatkapitāls     -  5799005LVL

Balsstiesīgo akciju skaits  -    5799005 akcijas

Darba kārtībā:

1.Par akciju izslēgšanu no regulētā tirgus.

Akcionāru reģistrēšana notiks pilnsapulces dienā 2013.g.19.martā no plkst. 13.00 līdz 13.50 konferenču zālē.

Akcionāri var piedalīties sapulcē personiski vai ar savu pārstāvju vai pilnvarnieku starpniecību. Akcionāriem jāuzrāda personību apliecinošs dokuments pārstāvim vai pilnvarniekam reģistrējoties jāuzrāda notariāli apstiprināta pilnvara, personību apliecinošs dokuments. Pilnvaras paraugs atrodams NASDAQ OMX Riga mājas lapā: http://www.nadaqomxbaltic.com .

Ieraksta datums, uz kuru tiks fiksēts akcionāru saraksts akcionāru dalībai sapulcē, ir 2013. gada 11. marts. Tikai personas, kuras ir akcionāri ieraksta datumā, ir tiesīgas piedalīties akcionāru pilnsapulcē.

Akcionāriem, kuri pārstāv vismaz vienu divdesmito daļu no sabiedrības pamatkapitāla, ir tiesības septiņu dienu laikā no dienas, kad izplatīts precizētais paziņojums par akcionāru sapulces sasaukšanu, ierosināt  valdei papildu jautājumu iekļaušanu sapulces darba kārtībā Akcionāram ir pienākums iesniegt valdei lēmumu projektus par jautājumiem, kuru iekļaušanu sapulces darba kārtībā tie ierosina un kuru izlemšana ir akcionāru sapulces kompetencē.

Akcionāriem jāiesniedz paskaidrojumi valdei par tiem darba kārtības jautājumiem, kuru iekļaušanu darba  kārtībā tie pieprasa un kuros nav paredzēts pieņemt lēmumus.

Akcionāri var iepazīties ar akcionāru sapulcē izskatāmo jautājumu lēmumu projektiem, kā arī iesniegt priekšlikumus un ierosinājumus par akcionāru sapulces darba kārtībā iekļaujamajiem jautājumiem  darba laikā no plkst. 10.00 līdz 15.00, Rīgā, Ganību dambī 31 pie juristes no 2013.gada 01.marta.

AS “Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca”

Valde


Pielikumi:

Pilnvaras veidlapa

2012

Ārkārtas Akcionāru Sapulces Lēmumi 14.12.2012.

Lēmumi

AS „Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīca” 2012.gada 14.decembra ārkārtas Akcionāru Sapulces Lēmumu Projekti

AS „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” 2012.gada 14.decembra ārkārtas akcionāru sapulces lēmumu projekti

Ārkārtas Akcionāru Sapulces Sasaukšana 14.12.2012.

AS “Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca”, reģistrācijas Nr.40003042006, juridiskā adrese: Rīga, Ganību dambis 31, Valde pieņēmusi lēmumu par AS “Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” ārkārtējās akcionāru sapulces sasaukšanu. Tā notiks 2012.gada 14.decembrī, plkst. 14.00 Rīgā, Ganību dambī 31, administratīvās ēkas 29.istabā (konferenču zālē).

Apmaksātais pamatkapitāls     -  5799005LVL

Balsstiesīgo akciju skaits  -    5799005 akcijas

 

Darba kārtībā:

1.Meitas sabiedrības reorganizācija.

2.Meitas sabiedrības pamatkapitāla palielināšana.

Akcionāru reģistrēšana notiks pilnsapulces dienā 2012.g.14.decembrī no plkst. 13.00 līdz 13.50 konferenču zālē. Akcionāri var piedalīties sapulcē personiski vai ar savu pārstāvju vai pilnvarnieku starpniecību. Akcionāriem jāuzrāda personību apliecinošs documents pārstāvim vai pilnvarniekam reģistrējoties jāuzrāda notariāli apstiprināta pilnvara, personību apliecinošs dokuments. Pilnvaras paraugs atrodams NASDAQ OMX Riga mājas lapā: http://www.nadaqomxbaltic.com. Ieraksta datums, uz kuru tiks fiksēts akcionāru saraksts akcionāru dalībai sapulcē, ir 2012. gada 06. decembris. Tikai personas, kuras ir akcionāri ieraksta datumā, ir tiesīgas piedalīties akcionāru pilnsapulcē.

Akcionāriem, kuri pārstāv vismaz vienu divdesmito daļu no sabiedrības pamatkapitāla, ir tiesības septiņu dienu laikā no dienas, kad izplatīts precizētais paziņojums par akcionāru sapulces sasaukšanu, ierosināt  valdei papildu jautājumu iekļaušanu sapulces darba kārtībā Akcionāram ir pienākums iesniegt valdei lēmumu projektus par jautājumiem, kuru iekļaušanu sapulces darba kārtībā tie ierosina un kuru izlemšana ir akcionāru sapulces kompetencē. Akcionāriem jāiesniedz paskaidrojumi valdei par tiem darba kārtības jautājumiem, kuru iekļaušanu darba  kārtībā tie pieprasa un kuros nav paredzēts pieņemt lēmumus.

Akcionāri var iepazīties ar akcionāru sapulcē izskatāmo jautājumu lēmumu projektiem, kā arī iesniegt priekšlikumus un ierosinājumus par akcionāru sapulces darba kārtībā iekļaujamajiem jautājumiem darba laikā no plkst. 10.00 līdz 15.00, Rīgā, Ganību dambī 31 pie juristes no 2012.gada 27.novembra.

 

AS “Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” Valde


Pielikumi:

Pilnvaras veidlapa

AS „Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīca” Paziņo

Informacija par SIA „LatTransKomplekt”

AS „Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīca” Kārtējas Akcionāru Sapulces Lēmumi

AS „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” kārtējas akcionāru sapulces lēmumi

Izmaiņas AS „Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīca” Valdē

2012.gada 20.jūnijā AS „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” Padome apstiprināja izmaiņas sabiedrības valdes sastāvā (Padomes sēdes protokols Nr.02/2012): par jaunajiem valdes locekļiem ievelēti

Maksims Savenkovs (Maxim Savenkov) un Olga Pētersone valdes locekļu amatus pēc savas iniciatīvas atstājušo Fjedora Dudkina (Fedor Dudkin) un Ritas Karginas (Rita Kargina) vietā.

Pašlaik tiek gatavoti dokumenti iesniegšanai LR Uzņēmumu reģistrā.

 

Valdes sastāvs

Valdes priekšsēdētājs:

 • Nikolajs Erohovs (Mikalai Yerokhau)

Valdes locekļi:

 • Mihails Morozs
 • Aleksandrs Suvorkins
 • Maksims Savenkovs (Maxim Savenkov)
 • Olga Pētersone

 

Ziņas par jauniem Valdes locekliem:

Maksims Savenkovs (Maxim Savenkov)- dzimis 1981.gada, darba vietas – Krievijas Fedrācija, SIA “UMS” ģenerāldirektors , no 2008.g. līdz jūnijam 2011.g.; Krievijas Federācija, PAS “Tehkom” ģenerāldirektora vietnieks, no 2011.g. līdz janvārim 2012.g.; Krievijas Federācija, SIA “Pokrovka Finans” ģenerāldirektora vietnieks, no februāra 2012.g. līdz šim laikam.

Viņam nepieder AS „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” akcijas.


Olga Pētersone - darba vietas – AS “Latvijas Kuģniecība” padomes loceklis, no 2008.g. līdz šim laikam; AS “Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” finanšu un ekonomikas direktore, no janvāra 2012.g. līdz šim laikam.

Viņai nepieder AS „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” akcijas.

AS „Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīca” Akcionāru Paziņojumi

Akcionāru paziņojumi

AS „Rīgas Elektromašīnbūves Rūpnīca” Apmeklēs Krievijas Federācijas Vēstniecības Oficiāla Delegācija

AS „Rīgas elektromašīnbūves rūpnīca” (turpmāk tekstā – AS „RER”) vadība paziņo, ka 2012.gada 08. jūnijā plkst. 11:00 AS „RER” apmeklēs Krievijas Federācijas Vēstniecības oficiāla delegācija ar Krievijas Federācijas vēstnieku  Latvijā Aleksandra Vešņakova kungu priekšgalā.

Vizītes laikā delegācija plāno satikties ar rūpnīcas vadību, iepazīties ar AS „RER” produkcijas izlaides ražošanas procesu.

Pēc vizītes noslēguma tiks organizēta preses konference.